Pakiet do Zarządzania Projektami

Przestań w końcu robić wszystko sam!

Promocyjny Pakiet zawiera:

  • Aplikacja do Zarządzania Projektami - Redmine
  • 3,5 godzinne szkolenie video z obsługi i zarządzania projektami w Redmine
  • 1 godzina konsultacji na żywo (przez Skype)
  • cotygodniowy backup danych

Kup Teraz

Hej, tu Łukasz Jarzembowski...

W biznesie internetowym działam od siedmiu lat i powiem Ci szczerze - przez ostatnie dwa lata osiągnąłem więcej, niż przez poprzednich pięć. Zastanawiasz się jak to możliwe?

Odpowiedź jest prosta - odkryłem delegowanie i znalazłem genialne narzędzie, które umożliwia współpracę z wieloma osobami nad różnymi projektami - bez zdradzania im kluczowych elementów mojego biznesu.

Teraz chcę umożliwić szybszy rozwój Twojej firmie, a Tobie - dać więcej wolnego czasu. Przeczytaj proszę poniższą historię i zastanów się, czy chcesz skorzystać z tej propozycji...

To było w 2005 roku. Jako że zawsze pasjonowało mnie programowanie - zatrudniłem się na stanowisku programisty w portalu internetowym. Miałem to szczęście, że w tym samym pokoju - w zasadzie naprzeciwko mojego biurka - znajdował się "dział marketingu" tego portalu (konkretniej - jedna osoba) i mogłem - chcąc nie chcąc - wyciągnąć z niego trochę wiedzy na temat promocji stron w internecie...

Wiedzę od razu wdrożyłem w życie i przekonałem się, że w internecie można całkiem nieźle zarobić :-) Już po trzech miesiącach pracy "po godzinach" na jednym tylko projekcie zarobiłem tyle, co połowa mojego wynagrodzenia na stanowisku programisty. Pociągnąłem więc byka za rogi i uruchomiłem kolejny projekt...

Powtórzyłem to jeszcze kilkukrotnie i w końcu zrezygnowałem z pracy, żeby móc się w 100% zaangażować we własny biznes.

Był tylko jeden, mały problem...

Cały "biznes" tworzyłem samodzielnie. Sam sobie byłem sterem, żeglarzem, okrętem... Przez jakiś czas nawet mi się to podobało, jednak później doszedłem do wniosku, że pracuję za dużo. Pomysły, które realizowałem zbyt chaotycznie przerosły moje 24 godziny / dobę i nie zdążyłem zbudować odpowiedniego zespołu, który pomógłby mi w ich rozwoju.

Szczerze mówiąc - obawiałem się budowania zespołu, bo nie chciałem tracić kontroli nad swoim biznesem. Ponadto - nie chciałem żeby moi pracownicy znali cały system biznesowy, który budowałem.

To było jak budowanie na piasku... Spadł ulewny deszcz, wezbrały rzeki, zerwały się silne wiatry i... wylądowałem "na etacie".

Nie ma tego złego...

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;) W firmie, w której wówczas pracowałem poznałem genialne narzędzie do zarządzania projektami - Redmine. Zakochałem się w nim, jednak nie była to "miłość od pierwszego wejrzenia"...

Na początku Redmine był dla mnie zagadką. Mój przełożony poświęcił kilka godzin na szkolenie z podstawowych funkcji, których miałem używać jako pracownik. Rozliczenie "godzinowe" również było dla mnie dziwne - dopóki nie zrozumiałem jednej, ważnej rzeczy... Zarządzanie czasem

Czas to wszystko, co masz!

Nie ważne czy pracujesz na etacie, czy masz własną firmę. Nie ważne czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą. Zarządzasz sobą, innymi, czy wykonujesz polecenia innych. Wszystko sprowadza się do jednego - poświęcenia swojego czasu!

Oczywiście - jeżeli jesteś specjalistą - godzina Twojego czasu jest cenniejsza niż godzina amatora, gdyż uzyskasz w tę godzinę znacznie lepsze efekty. Tak samo - jeżeli zarządzasz pracą innych - używasz dźwigni, która automatycznie zwiększa wartość Twojej roboczogodziny.

 

Jeżeli więc wszystko sprowadza się do poświęcenia odpowiedniej ilości czasu - czemu by tego nie kontrolować?

Właśnie dlatego polubiłem Redmine. Pozwolił mi - jeszcze jako pracownikowi - kontrolować ile czasu poświęcam na jakie czynności. Dzięki temu wiedziałem, ile w przyszłości będą mi zajmować pewne aktywności, na przykład przy swoim projekcie lub przy kolejnym zleceniu.

Przygoda z "etatem" nie trwała zbyt długo i już po roku ponownie podjąłem wyzwanie tworzenia własnego biznesu i rozwijania firmy. Jednak tym razem postanowiłem nie opierać biznesu wyłącznie na sobie, a wręcz przeciwnie - jak najwięcej pracy zlecać innym.

Od tego czasu minęły właśnie dwa lata, a w moim firmowym Redmine zostało zalogowanych ponad 10 000 godzin!

Jak się domyślasz - nie jest fizycznie możliwe przepracowanie samemu takiego czasu w zaledwie dwa lata. Większość tego czasu przepracowali moi współpracownicy - i to właśnie uważam za sukces :)

Choć jeszcze długa droga przede mną, to mój biznes staje się coraz bardziej automatyczny, a dochód coraz bardziej pasywny.

Jednak nie chcę tu pisać o sobie, ale pomóc Tobie we wkroczeniu na szybką drogę rozwoju biznesowego i zarządzania projektami internetowymi (choć nie tylko).

Ja użyłem do tego Redmine'a i Tobie też go polecam.

Główne zalety Redmine jako programu do zarządzania projektami to:

Opinie o Redmine

Redmine jest bardzo popularnym systemem zarządzania. Korzysta z niego ponad 100 firm i instytucji.
Zobacz, co mówią o nim inni:

Niewątpliwie jeden z bardziej znanych i szanowanych programów do zarządzania projektami. [...] Redmine oferuje wszystko to, czego oczekujemy od dobrego programu do zarządzania projektami - są oczywiście wykresy Gantta, możliwość prowadzenia kilku projektów na raz, obsługa ticketów przez e-mail, śledzenie czasu czy Wiki dla każdego z prowadzonych projektów.
                        - WebHosting.pl
Redmine jest wg mnie bezkonkurencyjnym systemem www służącym do zarządzania projektem (nie tylko informatycznym, choć w tym jest rewelacyjny).
                        - Marcin Krzych, Krzymar.net
Na pierwszy rzut oka redmine może przytłaczać mnogością opcji i narzędzi, ale po kilku chwilach staje się prosty i intuicyjny.
                        - Maciek Kuchnik, maciekkuchnik.info

Kup Teraz

Sprawdź teraz, jak działa Redmine:

Redmine Demo
Dane do logowania
Login: demo
Hasło: demo

Jest to narzędzie open source, które - przynajmniej teoretycznie - każdy może zainstalować na swoim serwerze.

Do tej pory jednak na wdrożenie Redmine'a mogły sobie pozwolić tylko spore firmy IT, głównie przez:

Przygotowałem dla Ciebie specjalną ofertę, abyś nie musiał wydawać tysięcy złotych rocznie i spędzać długich dni na poznawaniu systemu i szkoleniu z niego swoich pracowników...

Kupując tutaj otrzymasz:

Kup Teraz

Twój własny Redmine pozwoli Ci na:

Prowadzenie nieskończonej ilości projektów - nie tylko internetowych

Współpracę z nieograniczoną ilością współpracowników - zarówno będących z Tobą w biurze, jak i zdalnie

Śledzenie i rozliczanie czasu pracy - pracowników, freelancerów i wspólników

Tworzenie nieskończonej ilości zagadnień oraz modelowanie i kontrolowanie przepływów pracy między pracownikami

Kontrolę kosztów i zaangażowania zespołu w konkretne projekty w firmie

i wiele, wiele więcej, o czym dowiesz się ze szkolenia "Zarządzanie z Redmine"

 


 

Szkolenie Zarządzanie z Redmine to 5 modułów:

Moduł #1 - Wprowadzenie

Moduł 1 szkolenie zarządzanie projektami z Redmine
Krótkie wprowadzenie. Dowiesz się z niego dlaczego wybrałem Redmine do zarządzania projektami, jak będzie wyglądał kurs oraz jakie są podstawowe pojęcia w zakresie zarządzania projektami.

Moduł #2 - Pierwsze logowanie, konfiguracja i administracja Redmine

Moduł 2 szkolenie zarządzanie projektami z Redmine
Dowiesz się z niego jak ustawić podstawowe opcje we własnym Redmine i sprawić, aby korzystanie z niego było przyjemnością!

Moduł #3 - Perspektywa Pracownika

Moduł 3 Redmine dla pracowników
30 minut intensywnego treningu wdrożeniowego dla Ciebie i Twoich współpracowników - żebyś nie musiał poświęcać swojego cennego czasu na szkolenie personelu.
To nagranie będziesz mógł udostępnić wszystkim swoim współpracownikom bez dodatkowych opłat. Szkoda, że mój szef nie miał tego video podczas mojego szkolenia ;-)

Moduł #4 - Perspektywa Managera Projektu

Moduł 4 Redmine dla project managera
56 minut skondensowanej wiedzy na temat zarządzania projektami w Redmine i rozliczania czasu pracy

Moduł #5 - Perspektywa Właściciela Biznesów

Moduł 4 Redmine dla project managera
71 minut przykładowej analizy rentowności i szukania najbardziej dochodowych projektów

Bonus o wartości 97 zł!

Kupując tutaj otrzymasz gratis moje szkolenie z analityki internetowej, które przeprowadziłem w Mieście Szkoleń w lipcu 2012 roku. Dzięki temu będziesz w stanie jeszcze lepiej analizować rentowność Twoich projektów internetowych.

Jaka jest cena tego pakietu?

Cena Teraz Tylko: 958 zł 615 zł brutto

Tylko Teraz pakiet Szkolenie + Hosting Redmine otrzymasz w specjalnej cenie 615 zł brutto. Dodatkowo otrzymasz godzinę konsultacji GRATIS oraz bonusowe szkolenie z Miasta Szkoleń!

Kup Teraz

Jak to wygląda w praktyce?

  1. Kliknij "Kup Teraz".
  2. Opłać zamówienie za pomocą Transferuj.pl. Masz 100% bezpieczeństwa dzięki mojej 30-dniowej Gwarancji Satysfakcji. W ciągu 7 dni od zakupu otrzymasz Fakturę VAT 23%.
  3. W ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie zamówienia i pozostałe szczegóły ustalimy już mailowo. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz już teraz: redmine@myredmine.com

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań - możesz go bez problemu zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci 100% wpłaconych przez Ciebie pieniędzy. Całe ryzyko biorę na siebie.

Wypróbuj

Rozwiń swój biznes i zyskaj więcej wolnego czasu!

Nie oszukujmy się - jeżeli chcesz zarabiać więcej i mieć więcej wolnego czasu - musisz delegować i zarządzać pracą innych. Ten pakiet pozwoli Ci w bezpieczny sposób zatrudniać pracowników i mieć nad firmą pełną kontrolę

Kup Teraz

Hosting Redmine 369 zł
Szkolenie Zarządzanie z Redmine 369 zł
Konsultacja z obsługi i zarządzania z Redmine 123 zł
Pakiet: Szkolenie + Hosting
+ BONUSY
o wartości 220zł
958 zł
615 zł
Bezpieczny Redmine - certyfikat SSL na Twoją instalację Redmine'a 123 zł
Pokaż koszyk
Podane ceny są kwotami brutto i zawierają 23% VAT